Piano White Go

Müzik ve Ses Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 18 MB
  • Sürüm 1.3.5
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Joy Journey
Piano White Go mobil uygulamasını Android cihazınıza ücretsiz indirerek saatlerce piyano çalmanın tadını çıkartabilirsiniz.

Birbirinden farklı bir çok mod ve şarkıyla bağımlılık yaratan bir piyano müzik oyunu olarak karşımıza çıkan Piano White Go mobil oyununda saatlerce eğlenebilirsiniz. Bildiğiniz ya da bilmediğiniz bir çok şarkıyı piyano eşliğinde çalmak için tek yapmanız gereken Piano White Go mobil oyununu Android  cep telefonunuza indirmek. Sonrasında müzikleri çalmak sizi her zamankinden daha çok eğlendirecektir. 

Yaratıcı bir şekilde geliştirilen oyun grafikleri sizi oyuna daha da bağlayacak unsurlar arasındadır. Beyaz fayanslara dokunmayın ve zamanınızın keyfini çıkarın, oyuna online olarak dahil olabilirsiniz. Birbirinden farklı müzikleri cep telefonunuz ile çalarak keyifli vakit geçirebilirsiniz. Beethoven, Chopin veya Mozart gibi profesyonel bir piyanist olduğunuzu hayal edin, Piano White Go uygulaması sayesinde hayaliniz gerçekleşecek. 

Cep telefonunuzda vakit geçirirken eğlenmek istiyorsanız Piano White Go uygulamasını ücretsiz olarak indirin, birbirinden farklı müzikler arsında gezinirken zamanın nasıl geçtiğini unutun. Özel bir platform üzerine kurulmuş olan piyanonuz sayesinde bir çok şarkıyı çalarak kulağınızın pasını silebilirsiniz. Etkileyici tasarımın ve eğlenceli müziklerin tadını çıkartın. 

Piano White Go indir